O Nas

LEGAL PARTNER miał przyjemność współpracować i świadczyć pomoc prawną dla przedstawicieli sektora energetycznego (czołowych przedstawicieli podmiotów gazowych, elektroenergetycznych i paliwowych) i chemicznego (tzw. Wielkiej Syntezy Chemicznej) zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym (krajów ościennych Niemiec, Czech, Słowacji i Litwy). Kancelaria w ramach Aliansu energetycznego posiada możliwość współpracy z prawnikami działającymi na poziomie państw Grupy Wyszehradzkiej, krajów bałtyckich oraz Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii. W ramach specjalizacji w obszarze kompleksowego doradztwa energetycznego i powiązanych z nim regulacji środowiskowych mieliśmy przyjemność realizować projekty transgranicznie wkraczające na obszar regulacji unijnych oraz prawa międzynarodowego oraz ich relacji do prawa krajowego.

Nasze usługi oferujemy dedykujemy dla przedsiębiorstw energetycznych oraz dla osób fizycznych i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz organów administracji publicznej zainteresowanych szczególne rozstrzygnięciami zagadnień z szeroko rozumianego obszaru energetyki i ochrony środowiska.

Dotychczas nasi współpracownicy realizowali projekty dla branży: gazowniczej, elektroenergetycznej, paliwowej i chemicznej. Z uwagi na poufność nie udostępniamy informacji o usługach świadczonych na rzecz określonych podmiotów (poza zastrzeżonymi wyjątkami). Natomiast mieliśmy przyjemność wykonywać analizy lub projekty prawne dla jednych z największych przedstawicieli sektora energetycznego (gazowego, elektroenergetycznego lub paliwowego) i chemicznego zarówno w skali kraju jak i Unii Europejskiej.

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Posiadamy również oddziały w innych lokalizacjach m.in. w Siedlcach i współpracowników Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie. Dzięki rozbudowanej sieć kilkudziesięciu współpracowników na obszarze całego kraju Kancelaria z sukcesem prowadziła oraz może prowadzić równocześnie ponad pół tysiąca spraw spornych w różnych lokalizacjach kraju (co możemy udokumentować stosownymi referencjami).

Poprzez współpracę z partnerami prowadzącymi praktyki doradztwa energetycznego na terenie kraju i za granicą oferujemy kompleksową pomoc i doradztwo prawne dostosowane do potrzeb podmiotów zainteresowanych. Szczegółowy opis naszych usług został przedstawiony w zakresie działalności.

Szczegółowy opis naszych usług został przedstawiony w zakresie działalności.

Alians energetyczny

Daniel Borkowski - radca prawny

kontakt: kancelaria@legalpartner.com.pl

Specjalizacja – doradztwo w obszarze szeroko rozumianej energetyki
Doświadczenie zawodowe: grupy kapitałowe PGNiG, PKN Orlen, Ernst&Young, Legal Partner oraz projekty dla czołowych przedstawicieli sektora energetycznego (gaz, energia, paliwa i energetyka dla przemysłu chemicznego).

icon

Doradztwo korporacyjne i compliance

icon

Doradztwo transakcyjne (M&A)

icon

Restrukturyzacja

icon

Prawo antymonopolowe

icon

Zamówienia publiczne


Formularz kontaktowy
Kontakt

LEGAL PARTNER

 

Siedziba

ul.Nowogrodzka 18/5 |
00-511 Warszawa
Tel/Fax: +48 22 412 80 07
e-mail: kancelaria@legalpartner.com.pl

Adres do korespondencji w Warszawie

ul. Bohdanowicza 2/4
02-127 Warszawa
Tel/Fax: +48 22 409 80 07

Oddział w Siedlcach

ul. Piłsudskiego 80/5
08-110 Siedlce

 

Administratorem danych zawartych w formularzu jest Daniel Borkowski Legal
Partner z siedzibą w Warszawie (02-127) Warszawa, ul. Bohdanowicza 2/4, NIP
8210015414. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w prawnie uzasadnionym
interesie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj. w celu udzielenia
odpowiedzi na przedstawione zapytanie. Dane umieszczone w formularzu mogą
być przekazywane zewnętrznym dostawcom usług (w tym IT). Przysługuje Państwo
prawo: dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia
przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego
oraz sprzeciwu wobec przetwarzania. Kontakt w sprawie danych osobowych:

kancelaria@legalpartner.com.pl