O nas

LEGAL PARTNER miał przyjemność współpracować i świadczyć pomoc prawną dla przedstawicieli sektora energetycznego (czołowych przedstawicieli podmiotów gazowych, elektroenergetycznych i paliwowych) i chemicznego (tzw. Wielkiej Syntezy Chemicznej) zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym (krajów ościennych Niemiec, Czech, Słowacji i Litwy). Kancelaria w ramach Aliansu energetycznego posiada możliwość współpracy z prawnikami działającymi na poziomie państw Grupy Wyszehradzkiej, krajów bałtyckich oraz Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii. W ramach specjalizacji w obszarze kompleksowego doradztwa energetycznego i powiązanych z nim regulacji środowiskowych mieliśmy przyjemność realizować projekty transgranicznie wkraczające na obszar regulacji unijnych oraz prawa międzynarodowego oraz ich relacji do prawa krajowego.

Nasze usługi oferujemy dedykujemy dla przedsiębiorstw energetycznych oraz dla osób fizycznych i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz organów administracji publicznej zainteresowanych szczególne rozstrzygnięciami zagadnień z szeroko rozumianego obszaru energetyki i ochrony środowiska.

Dotychczas nasi współpracownicy realizowali projekty dla branży: gazowniczej, elektroenergetycznej, paliwowej i chemicznej. Z uwagi na poufność nie udostępniamy informacji o usługach świadczonych na rzecz określonych podmiotów (poza zastrzeżonymi wyjątkami). Natomiast mieliśmy przyjemność wykonywać analizy lub projekty prawne dla jednych z największych przedstawicieli sektora energetycznego (gazowego, elektroenergetycznego lub paliwowego) i chemicznego zarówno w skali kraju jak i Unii Europejskiej.

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Posiadamy również oddziały w innych lokalizacjach m.in. w Siedlcach i współpracowników Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie. Dzięki rozbudowanej sieć kilkudziesięciu współpracowników na obszarze całego kraju Kancelaria z sukcesem prowadziła oraz może prowadzić równocześnie ponad pół tysiąca spraw spornych w różnych lokalizacjach kraju (co możemy udokumentować stosownymi referencjami).

Poprzez współpracę z partnerami prowadzącymi praktyki doradztwa energetycznego na terenie kraju i za granicą oferujemy kompleksową pomoc i doradztwo prawne dostosowane do potrzeb podmiotów zainteresowanych. Szczegółowy opis naszych usług został przedstawiony w zakresie działalności.

Szczegółowy opis naszych usług został przedstawiony w zakresie działalności.

© 2023 Legalpartner.com.pl I All Rights Reserved